CreateUserWizard s javascriptem   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den,

mám funkční formulář pro vytvoření nového účtu, kde po vyplnění, kde ve druhém kroku (asp:CreateUserWizardStep) zadá zákazník UserName, Password, ConfirmPassword a Email (umístěné v ContentTemplate) a kliknutím na tlačítko (umístěné v CustomNavigationTemplate) vytvoří účet.

Vše fungovalo, ale já jsem chtěl tlačítku přidat zobrazení potvrzení o vytvoření účtu, tak jsem tlačítko následně upravil ...

<asp:LinkButton ID="LButtonCreate_02" runat="server" CausesValidation="true" ValidationGroup="Validation_02" OnClientClick="javascript: return confirm ('Opravdu chcete vytvořit nový účet ?');" CommandName="MoveNext">Vytvořit účet</asp:LinkButton>

A tady se objevil problém:

Pokud do uvedených polí nic nezadám a stisknu tlačítko, zobrazí se mi zpráva s potvrzením vyvolaná javascriptem a po jejím potvrzení se mi teprve spustí validace a u nevyplněných polí se zobrazí *.

Toto se mi nelíbí a chtěl bych, aby se zpráva zobrazila teprve v případě, že je validace OK ...

Můžete mi prosím někdo poradit jak na to ...

Předem díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkuste to takto:

function ConfirmSubmit()
{
Page_ClientValidate();
if(Page_IsValid) {
return confirm('Opravdu chcete vytvořit nový účet?');
}
 return Page_IsValid;
}
 
<asp:LinkButton ID="LButtonCreate_02" runat="server" CausesValidation="true" ValidationGroup="Validation_02" OnClientClick="javascript: return ConfirmSubmit ();" CommandName="MoveNext">Vytvořit účet</asp:LinkButton>

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Ten javascript by samozřejmě ještě měl být obalen značkami <script type="text/javascript"> a </script>.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Ano,pravda..na to jsem zapomněl.Omlouvám se za mystifikaci :-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky, vyzkouším to ...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback