Problém s přihlášením uživatele   otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den,

s velkou pomocí tohoto fóra jsem vytvořil webové stránky a asi před půl rokem jsem je spustil na serveru www.aquacoolers.com ...

Pro registraci a přihlášení uživatelů používám providery Altairis a vše zatím fungovalo jak má ...

Bohužel v poslední době mi volali asi tři zákazníci, že si chtějí objednat, ale že se nemohou přihlásit do systému ...

Zkoušel jsem se tedy přihlásit ze svého PC pod jejich účtem a vždy jsem se přihlásil hned napoprvé ... Jim se to stále nedařilo, tak jsem jim změnil přihlašovací údaje, odzkoušel jsem to na svém PC a nové údaje jim zaslal. Bohužel ani s těmito údaji se jim přihlásit nepodařilo ...

Ostatní zákazníci s přihlášením problémy nemají ...

Nevíte prosím, kde může být zakopaný pes ???

Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nemáte více aplikací na různých subdoménách? Anebo nezadávají uživatelé velká písmena do uživatelských jmen, nemají zapnutý caps lock?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Caps Lockem by to být nemělo, to bylo první co mne napadlo, ale zkoušeli tam UserName a Password nakopírovat přímo z emailu, který jsem jim zaslal a nic ... Více aplikací nemám, pouze tu na zmiňované doméně a tu samou kopii na svém počítači ...

Co se týče velkých písmen v UserName, tak někteří je používají, ale s těch co mi hlásili problém tak nikdo velká písmena nepoužíval ...

PS: Jeden zákazník co mi hlásil problém se nakonec přihlásil, ale prý asi na desátý pokus ... Tak nevím ...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback