wizard step   otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím!

Co musím provést, aby se mi tlačítka ve formuláři Next, Previous, Finish atd. zobrazovala v češtině (Další, Předchozí, Dokončit)? Po spuštění na mém PC jako localhost je to OK, ale na hostitelském serveru se zobrazují uživatelům anglicky.

Díky za pomoc

Dave

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je to protože hostující server má anglické prostředí. Toto nastavení se deleguje až do Vaší aplikace. Lze to ale změnit ideálně pro celý web do web.config:

<globalization uiCulture="cs-cz" culture="cs-cz" />

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky za pomoc, hned to jdu opravit.

Pěkný den

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ještě bych měl, prosím, dotaz:

Do které sekce to mám vepsat?

Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je potřeba to zapsat do souboru web.config.

7.5.2010 2:49

Jo omlouvám se, web.config soubor a sekce system.web jak již zde bylo uvedeno.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

do sekce system.web

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Opět zdravím,

vepsal jsem ten příkaz hned pod <system.web>, ale nepomohlo to. Zkoušel jsem to zadat i jinam do sekce system.web, ale to se projevovalo jako chyba serveru.

Musím teda ještě kromě vložení i něco přepsat nebo vymazat?

Díky za názory

Dave

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Výše uvedený kód stačí umístit do té sekce (kamkoliv). Zkontrolujte, jestli jste to tam nevložil dvakrát nebo tak něco. Jakou chybovou hlášku to píše?

Jo mimochodem na hostitelském serveru nemusí mít nainstalovanou češtinu, takže se to ukáže též v angličtině. V takovém případě musíte komponenty projet ručně a nastavit jim texty pomocí jejich vlastností. Na to je dobrý design režim a přepsání hodnot v okně Properties.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Hezký den přeju,

píše to myslím 505-server error, ale když to vložím hned pod system.web, tak stránky fungují, ale pořád uživatel vidí next, previous atd. Asi to teda budu muset udělat všechno ručně v Properties toho formuláře, tak jak píšete...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback