Web Project Component not installed   otázka

ASP.NET WebForms

Nazdar :) , pokúšam sa postaviť ASP.NET chat. Na tomto webe som sa dosť o ASP.NET naučil a napadlo ma stiahnuť si z internetu niaku ukážku aby som videl ako to má vizerať aby to bolo profesionálne :). Stiahol som si projekt zo stránky , ktorú si už nepamätám , ale tu je upload toho .rar archívu s ASP.NET Chatom : http://www.sendspace.com/file/cyiayk

Ked chat rozbalim a spustím cez Chat.vbproj vyhodí mi chybu "Web Project Component not installed" Screenshot s chybou a súbormi , ktoré su súčasťou projektu je tu : http://yfrog.com/2serror01px

Mám nainštalované : Visual Basic .NET 2010 a Visual Web Devenloper 2010 , neviete prosím čo je treba doinštalovat a odkial to stiahnem ?? Velmi mi natom záleži lebo je to jediný projekt založený na ASP.NET a VB.NET :) (ostatné su samé C# )

PS: obrázky sú tak trochú veľké a preto sa budú pri pomalom pripojení dlhšie načitať , pardon :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Prosím nikto mi stím nevie pomôcť ??

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nejsem si jist,ale myslím,že VS Express edice neumí konvertovat web projekty.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ďakujem za odpoved' :) skúsim to na trial verzii VS Studia :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback