Instalace Studia VB6, 2005, 2008   zodpovězená otázka

VB.NET

Ahoj všem,

prosím o radu, jsem nucen mít naistalovány všechna 3 studia VB6,2005,2008 tu vb6 spíše jen z důvodu udržování aplikací v chodu, ale byl jsem nucen přeinstalovat počítač - dodržel jsem postup - VB6, 2005, 2008 a ted při otevření projektu ve VB6 se chce kýho šlaka 'něco instalovat' do 2008 - no normálně to uzavřu a je, ale je to spíš nepříjemné a novou reinstalaci si teď nemohu dovolit, prosím o radu dá se s tím něco udělat.

Děkuji za odpověď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já na údržbu aplikace ve VB6 pouzivam virtualni pc.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkuste nám aspoň napsat, co to tam chce instalovat. Jak máme z tohoto popisu poznat, co se děje, a jestli je to správné, či ne?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pravděpodobně používáte něco, co se instaluje jako volitelná, později doinstalovatelná součást VS2005 nebo 2008. Nejen z toho důvodu důrazně doporučuji instalovat VB6 do Virtual PC, máte jistotu, že se Vám nic "nepopere".

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

VS6.0 mám ze stejného důvodu rovněž nainstalováno vedle VS2005 a VS2008 a nemám s tím sebemenší problém (všechna tři studia mám jak ve Win Vista Ultimate, tak ve Win Server 2008).

Určitě by chtělo uvést podrobnější popis co a kam se chce instalovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ahoj,

všem dík za odpověď, byl jsem na dovče a nemohl jsem reagovat, je to tak jak tady píšete, vše chodilo ok až po instalaci SDK pro 2008 to začalo dělat ty brykule v tom vb6, že to chce něco dointalovávat, ono mi to až tak nevadí jen to musím při startu vb6 ukončit, a nebo odebrat to SDK.

Jinak ještě jednou dík za rady.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback