Resources   zodpovězená otázka

VB.NET, WinForms

Ahoj,

obracím se na Vás o radu, mam aplikaci rozdělenou do několika knihoven, toť vše ok, ale protože nechci zbytečně do všech knihoven nahrávat jednotlivé ikony či obrázky tak jsem měl v úmyslu dát vše do samostatné knihovny a přes reference se na ně odkazovat a vybírat při tvorbě formulářů v jednotlivých knihovnách, no a nějak se mi to nedaří, prosím o radu.

Reference mám nastavené takže se vše navzájem vidí, je to vůbec možné takto pořešit, Předem děkuji za radu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vytvořte společnou Assembly, která bude obsahovat potřebné Resources. Budete muset také vytvořit nějaký Resource Manager, ideálně podle vzoru Singleton, který bude načítat požadované Resources do Dictionary z důvodu rychlosti a úspory paměti. Při opětovném zažádání o nějaký Resource (podle klíče typu String) bude tento vrácen z Dictionary (pokud bude v Dictionary existovat).

Na druhou stranu však nevidím důvod, proč chcete Resources centralizovat a nenechat je v jednotlivých Assemblies, když je proto přímá podpora včetně lokalizace.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Diky za odpoved, mne slo hlavne o graficke prvky - konkretne ikony, ale asi dam na vasi radu a ponecham to v jednotlivych knihovnach v lokalnich res.

Diky za radu

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback